tania dzierżawa ekspresów do kawy Warszawa - tania kawa ziarnista - wynajem ekspresów do kawy Łódź - kawa i ekspres do biura

Kawa ziarnista

Serwis Kawowy oferuje świeżo paloną kawę ziarnistą z palarni House Of Coffee. Więcej informacji na temat znajduje się na stronie palarni: House Of Coffee - najlepsza kawa do biura.

Szczególnie polecamy:

1. Santos Brazylia – kawa ziarnista, arabica 100%
Brazylijska kawa Santos to symbol kawy łagodnej i delikatnej o lekko miodowo-karmelowym aromacie. Charakteryzuje się niską kwaskowością, niewielką goryczką i niedużą zawartością kofeiny. Wyczuwa się w nim nuty czekoladowo-orzechowe, ale także akcenty słodkich owoców jak mango czy melon.

2. Kolumbia Excelso - kawa ziarnista, arabica 100%
Kawa dobrze zbalansowana, posiadająca intensywny karmelowo-owocowy aromat i kwiatowo-cytrusowy posmak. W paleniu jasnym i średnim wyczuwalne są nuty orzechowo-migdałowe zaś w mocnym lekka nuta gruszki. Łagodny smak excelso powoduje, że jest dobrą bazą dla produkcji kaw aromatyzowanych. Idealna do parzenia w ekspresach ciśnieniowych, gdzie napar o karmelowym zabarwieniu charakteryzuje się dużą cremą.

3. Espresso Blend No 4 – mieszanka brazylijskiej arabiki Santos, etiopskiej Djimmah i wietnamskiej robusty posiada mocny, wyrazisty aromat. Skierowana jest zarówno do restauracji, kawiarni jak i domu czy biura; uniwersalna kompozycja kaw, świetnie współgra z mlekiem.